Предлагаю:

Ткачі, прядильниці на текстильне виробництво в Угорщині

Контактное лицо:
Страна: Венгрия
E-mail: hr@dunitalia.hu

Підприємство Dunitalia Taxtilipari Kft., що розташоване в місті Папа (Угорщина) та входить до складу італійської компанії — лідера у сфері виробництва тканин широкого асортименту для виготовлення білизни та внутрішнього дизайну жилих приміщень, у зв’язку зі збільшенням власного виробництва запрошує:

Різнорабочих загальної спеціалізації (ткачів, прядильниць), для роботи у виробничих цехах з обладнанням для виробництва тканин та пряжі (синелі). Умови:зайнятість по змінах (8 годин на день) вправність при виконанні ручної роботи, точність, акуратність, динамізм готовність до переїзду до Угорщини.

Пропонуємо: курс початкової практичної підготовки під наглядом наставника; перспективу довготермінової роботи; систему оплати, що передбачає базову ставку, доплату за позмінну роботу, премії за значні результати роботи, забезпечення житлом; витрати на підготовку візових документів, закордонних паспортів; транспортні витрати до Угорщини; аванс після першого робочого тижня.

Заробітна плата від 12 000 грн.

Можливість отримання відгуків/інформації з боку українців, що вже працюють на підприємстві. Ми шукаємо ініціативних, працьовитих осіб готових до нового цікавого досвіду у виробництві із 20-ти річним досвітом на ринку текстилю. Ми чекаємо Ваших дзвінків по телефону +380985346627, ваших повідомлень на Viber, Watsapp, на нашу електронну адресу hr@dunitalia.hu з обов’язковим зазначенням Ваших контактних даних. Ми обов’язково з Вами зв’яжемось у найкоротші строки.

Просмотры: 51
Номер объявления: 271202
Опубликовано: 06.01.2017