Предлагаю:

Голубци

Контактное лицо: Виктория
Страна: Польша
Кількість робочих місць: 30 осіб (чоловіки, жінки, сімейні пари)
Види робіт: робота на сучасному заводі KOOPEROL, який займається виробництвом споживчих продуктів (консерви - рибні, м'ясні, овочеві, фруктові). Робота не складна, потребує наявності мануальних вмінь, а також бажання навчатися і працювати. До основних обов'язків працівника входить: скручування голубців, накладання готових продуктів до контейнерів та тари, стікерування, упакування укладання контейнерів на палети, транспортування напівфабрикатів з холодильників до кухні, робота з спеціальними виробничими машинами, підтримання чистоти на робочому місці, а також інші роботи пов'язані з виробленням консервів. Робота конвеєрного типу. Температура на території закладу від 8 до 18 22°С (в залежності від відділу, але в основному температура комфортна для роботи).
Праця на період: від зараз , на довгостроковий період.
Вимоги:

Вік: до 53 років.
Потребує наявності мануальних вмінь.
Без шкідливих звичок.
Сумлінне виконання своїх обов'язків.
Гарне здоров’я та відсутність шкідливих звичок.
Роботодавець пропонує:

Години праці: робота в 2 зміни по 12 годин (06:00-18:00 та 18:00 - 06:00), праця 6 днів на тиждень, перерви оплачувані.
Оплата праці: 11, 00 злотих/год нетто. Виплата з/п проводиться 10 числа кожного місяця на банківську карту (оформляється роботодавцем в Польщі).
Проживання: надається, працівник оплачує 200-300 зл./міс. (залежно від розміру комунальних). Комфортні квартири (будинки) з усім необхідним(кухня, ванна, пральна машинка, подушку, ковдри і тд.). Проживання по 3-4 людини в кімнаті. Проїзд до місця роботи безкоштовний (є автобус розвозка).
Робочий одяг: забезпечує робочою формою та захисними засобами.
Форма зайнятості: офіційне працевлаштування по umowa zlecenie. Кожен працівник проходить процедуру обов'язкового медогляду (виготовлення санітарної книжки), відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 3-5 днів після приїзду.
Додаткова інформація:

Місце праці: Польща, Swarożyn. Поморське воєводств. Вайбер 0505297988
Просмотры: 19
Номер объявления: 2568164
Опубликовано: 14.03.2019