Агентство:

набір триває ткацька фабрика

Контактное лицо: Олеся
Страна: Венгрия

НАБІР ТРИВАЄ!!!

УГОРЩІНА — ПО РАБОЧИМ УГОРСЬКИМ ВИЗАМ та карті ВНЖ від 1 року


ТКАЦЬКА ФАБРИКА — РОБОЧІ ТКАЦЬКОГО ТА ПРЯДИЛЬНОГО ЦЕХІВ(ткачі, прядильники вовни і синелі, чесальники)

Вимоги до кандидата

 — Ми не шукаємо досвідчених фахівців, проте шукаємо мотивованих, цілеспрямованих людей, готових до стабільного професійного розвитку в потужній структурованій виробничій компанії.

 — У зв’язку з цим ми пропонуємо навчальний курс в якості помічників фахівців, за підтримки мовних українсько-угорських перекладачів.

 — Ріст не менше 160 см (ЧЕРЕЗ ТЕХНОЛОГІЧНІ НЮАНСИ)

Обов’язки, завдання працівника і специфіка праці

 — Цех кардочесаного вовняного прядіння:

В цеху зайняті близько 80 співробітників. Тут відбувається обробка вовни за допомогою процесу чесання, прядіння та намотування пряжі на бобіну або моток.

 — Цех прядіння синелі:

В цеху зайняті близько 80 співробітників. Тут здійснюється механічна обробка різних видів волокон (бавовна, віскоза, поліефірних …), які, за допомогою процесу формування і намотування, перетворюються в синелі пряжі упакованого на катушки.

 — Ткацький цех:

У цеху зайняті близько 70 співробітників. В цеху виробляється близько 2 млн метрів тканини на рапірних та пневматичних ткацьких верстатах.

ТЕРМІН КОНТРАКТУ/ВІЗИ

 — Робоча віза так як і контракт оформлюються строком на один рік (передбачено пробний період 6 місяців), з можливістю подальшого щорічного продовження і контракту, і візи.

 — Оформлюється робоча карта ВНЖ від 12 місяців

 — На початковий період навчання роботодавець пропонує підтримку перекладача, а також українських співробітників, які вже пройшли період навчання. У цей період премія за продуктивність не сплачується.

Рівень заробітної плати

ЗП складається з:

 — основної заробітної плати — 127 500 HUF (брутто);

 — підвищеного окладу за роботу в нічний час, в неділю і понаднормовий робочий час (+ 25% у другій половині дня, + 40% в нічний час; + 50% в неділю, +50 % позачергових на тиждень; + 100% понаднормові у суботу);

 — премії (до 37 000 HUF) + 8 000 HUF форинтів відшкодування витрат на харчування ( у зв’язку з тим, що на підприємстві відсутня столова і сервіс харчування).

З нарахованої зарплати з працівника утримується податок у розмірі 33%, таким чином чиста заробітна плата в середньому на місяць становить 125.000/145.000 форинтів (450-500 Евро)

На підтримку першого періоду перебування в Угорщині підприємство за згодою працівника надає аванс в два етапи:

 — перший аванс в розмірі 15 000 форинтів (готівкою) виплачуються день прибуття і буде вирахуваний з першої заробітної плати;

 — другий аванс в розмірі 20 000 форинтів надається після початку роботи банківським переказом на зарплатну картку працівника, а потім утримується з першої ї повної заробітної плати.

Графік роботи:

8 годин на день/5 днів на тиждень/в 3 зміни:

 — 4 дні в першу зміну (з 6 до 14.00) — потім вихідний,

 — 4 дні в другу зміну (з 14.00 до 22.00) — потім вихідний,

 — 4 дні в нічну зміну (з 22.00 до 6.00) — потім 2 вихідних.

Є можливість працювати понаднормові години.

На перші місяці навчання — робота тільки в першу зміну.

Місце роботи:

Папа (венг. Pápa) — місто на заході Угорщіни в медье Веспрем

Проживання і початок роботи в компанії

 — Всім співробітникам роботодавець пропонує можливість безкоштовного (на перші місяці) проживання в оздоблених квартирах, які належать компанії.

 — Компанія забезпечує проживання в квартирах також у період очікування активації робочої візи.

 — Корпоративні квартири, надані працівнику розраховані на розміщення не більше 4 осіб однієї статі в кімнаті.

 — Корпоративні квартири розташовані у пішій доступності до фабрики, супермаркету, магазинів і аптек.

 — Корпоративні квартири оздоблені необхідними меблями, технікою, посудом і білизною та надаються у безкоштовно на перші 3 повні місяці роботи.

Починаючи з 4 повного-повного місяця роботи з заробітної плати працівника буде вираховуватись плата за користування житлом у розмірі:

 — 10.000 форинтів, брутто (6500 форинтів, нетто) з однієї особи в місяць за апартаменти із спальнями, розрахованими на 4 осіб;

 — 18.000 форинтів, брутто (12000 форинтів, нетто) з однієї особи в місяць за апартаменти сімейного типу, розрахованими на 2 особи.

Харчування:

Роботодавець надає 8 000 HUF форинтів на відшкодування витрат на харчування ( у зв’язку з тим, що на підприємстві відсутня столова і сервіс харчування).

Спецодяг: Надає роботодавець

Інформація про роботодавця:

 — Ткацька компанія, головний офіс та виробництво якої знаходиться у місті Папа (Угорщина), у зв’язку із істотним збільшенням свого штату шукає нових працівників для роботи в виробничих цехах.

 — Підприємство засноване у 1998 році провідною італійською компанією текстильної галузі, в якій працює понад 450 співробітників.

 — Компанія виробляє пряжу і тканини, що використовуються при виготовленні високоякісних меблів та постільної білизни найвищого ґатунку. За майже 20 років діяльності, компанія зміцнила та наростила потужності на території Угорщини, в регіоні з високими темпами зростання, та який наразі демонструє відмінні перспективи для розвитку особливо у виробничому секторі.

 — Завод у Папі складається із трьох виробничих цехів:

 — цех кардочесального вовняного прядіння (виробництво пряжі для текстильних підлогових покриттів);

 — цех прядіння синелі (виробництво пряжі для меблевої галузі);

 — ткацький цех (виробництво постільної білизни та предметів домашнього ужитку).

Оформлення на роботу:

Регулярний трудовий договір на невизначений термін, відповідний до рівню заробітної плати та умов, визначених угорським законодавством.

 — Документи для отримання Робочої візи та Робочої картки ВНЖ від 1 року

Адміністративні витрати по оплаті візового збору було скасовано з листопада 2016 року. Також інформуємо, що Ви не маєте платити будь-яку винагороду за отримання місяця в черзі на подачу документів у консульство. Консульські відділи Угорщини в Україні, що видають візи типу D знаходяться в Києві, Ужгороді та Берегово.

 — Документи, які отримує кандидат від кур’єра надіслані у 3-х примірниках. Одну з копій підписаних документів кандидат має повернути на підприємство для активації дозволу на роботу в Угорщині. (Előzetes megállapodás foglalkoztatásra irányuló jogviszony létesítése esetén + Nyilatkozat).

 — Після прибуття у Папу, міграційний відділ запитує близько 7-10 днів для активації дозволу на роботу, після чого активується також контракт на роботу. Ці дні працівник не може працювати, а відповідно і отримувати заробітну плату, проте має змогу користуватися безкоштовно наданим підприємством житлом та отримати аванс.

Оплата проїзду:

Роботодавець компенсує транспортні витрати від кордону України до м. Папа

В Папі — пішки, близько від фабрики

Відпустка:

 — Компанія прагне надати іноземним працівникам зручний період відпустки для відвідування батьківщини.

 — Контракт передбачає від 20 до 24 днів відпустки протягом року — Підприємство надає можливість відпусток для поїздок в Україну у такі періоди: різдвяні (за католицьким календарем), великодні свята (за католицьким календарем) і відпустка у серпні.

тел. +38066-95-40-522, 097-106-38-61.

http://www.viavisa.com.ua/start


Просмотры: 16
Номер объявления: 1822661
Опубликовано: 08.11.2017
Агентство 12.10.2017 набір триває робочі ткацького та прядильного цехів Венгрия
Агентство 15.10.2017 НАБІР ТРИВАЄ ТКАЦЬКА ФАБРИКА. ЧОЛ. , жінки. , СІМ. ПАРИ Венгрия
Агентство 08.11.2017 набір триває ткацька фабрика Венгрия
Агентство 11.10.2017 ткацька фабрика Венгрия
Агентство 11.10.2017 ткацька фабрика Венгрия
Агентство 11.10.2017 РІЗНОРОБОЧІ на ТКАЦЬКУ ФАБРИКУ. робота В УГОРЩИНІ. . . Венгрия
Агентство 11.10.2017 РІЗНОРОБОЧІ на ТКАЦЬКУ ФАБРИКУ. робота В УГОРЩИНІ. . . Венгрия
Агентство 11.10.2017 РІЗНОРОБОЧІ на ТКАЦЬКУ ФАБРИКУ. робота В УГОРЩИНІ. . . Венгрия
Агентство 11.10.2017 робочі ткацького та прядильного цехів Венгрия
Агентство 11.10.2017 Робота на норковій фермі Везде